SON DAKİKA

RUSYA KORONAVİRÜS İLACINI BULDU

DÜNYA, GÜNDEM, SAĞLIK

Enerji Yeni İnternettir

Posta Kobi’de Özge Vardarlı’nın konuğu  Reengen CEO’su Şahin Çağlayan oldu.

Bulut tabanlı bir enerji yönetim sistemi sunan Reengen, ortalama gerçek zamanlı sensör verilerine göre şirketlere yüzde 10 enerji tasarrufu, yıllık 600 kişi/saat operasyonel verimlilik vadediyor. Çok sayıdaki farklı sensör, cihaz ve sistemler üzerinden topladığı verileri anlamlandıran Reengen, ‘Enerji, yeni internettir.’ mottosunu kullanıyor. Geleceğin enerji ağını kurmakta olduklarına inanan girişim, Türkiye’nin dışında Hindistan, Brezilya, Meksika ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyor

Reengen CEO’su Şahin Çağlayan, EMEA bölgesinde enerji odaklı veri analitiği alanında çok hızlı bir büyüme yakaladıklarını ve yeni pazarlara açılmayı hedeflediklerini paylaşıyor. Yeni yatırımcılarının katkısıyla da bu büyümeyi daha ileri bir seviyeye ulaştırmak istediklerini paylaşıyor.  . enerji yönetimine dönük bir SaaS ürünü sunduklarını ve genel olarak müşterilerinin üçüncü aydan itibaren yatırımlarının geri dönüşünü büyük ölçüde aldıklarını da ekliyor.

Söz konusu yatırım ve açıklamalar elbette Reengen’in bugünü ve yarını için oldukça önemli. Bununla birlikte Türkiye’den dünya pazarına açılan bir enerji yönetim yazılımının çıkması sektör için çok daha umut verici bir durum. Şu anda 5 ülkedeki binlerce binadan veri toplayan ve sürekli kendini optimize eden Reengen, umarım kendine çekeceği yeteneklerle küresel hedeflerine daha hızlı ulaşma şansı yakalayabilir.

 

Firma Yetkilisi ŞAHİN ÇAĞLAYAN
Yetkili Telefon 0530 964 59 70
Telefon 0212 724 24 12
Faks
Web Sitesi www.reengen.com
E-Posta info@reengen.com
Firma Adresi Reşitpaşa mah. Katar cad. Teknokent arı - 3 sit. b110 Sarıyer - İstanbul
İl / İlçe İl ve İlçe Belirtilmemiş.
Sektörler Sektör Belirtilmemiş.
Bu firma 28 Eylül 2019 - 11:39 'de eklendi ve 157 kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com